Korzystając ze strony wyrażacie Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. W każdej chwili możecie Państwo zmienić ustawienia cookies a także dowiedzieć się na ich temat więcej. Kliknij tutaj.
Nie pokazuj więcej tej informacji

Szukasz mebli na wymiar?

Zadzwoń do nas lub napisz

Wycenimy bezpłatnie meble

Ustalimy wszystkie szczegóły i dokonamy pomiary

Zamontujemy u Ciebie meble

Cała procedura zamówienia mebli w naszej firmie jest banalnie prosta.
Pierwszy krok to kontakt telefoniczny z naszym projektantem + 48 604 635 515 (WhatsApp) oraz przesłanie na maila projektu mebli lub jeśli Państwo nie posiadacie to odręcznego rysunku na kartce papieru z układem mebli.
Jeśli nie posiadają Państwo projektu mebli służymy pomocą i możemy przygotować projekt w cenie 800 zł (kwota ta jest kaucją odliczaną jeśli zamówicie u nas meble).
Przydatny będzie opis jak mniej więcej widzicie Państwo swoje wymarzone meble – można wspomóc się zdjęciami kuchni które się Państwu podobają.
Dobrze określić kilka przydatnych informacji jak:
  1. czy lodówka ma być zabudowana czy wolnostojąca
  2. czy okap ma być zabudowany czy wolnowiszący
  3. dobrze jest podać wymiary pomieszczenia oraz wysokość pomieszczenia.
  4. Jeśli meble mają być do samego sufitu również prosimy o taką informację.
  5. Jeśli jest możliwość można przesłać zdjęcia pomieszczenia w stanie surowym lub przed remontem – pomoże to nam dokładnie zaplanować układ.
Gdy otrzymamy od Państwa te informacje – przygotowujemy szczegółową wycenę wraz z wyszczególnieniem użytych akcesorii tak abyście mogli sami zdecydować który wariant jest najbardziej wygodny.
Wtedy też umawiamy się na nasz przyjazd do Państwa w celu dokładnego pomiaru i aby podpisać umowę oraz ustalić termin realizacji. Oczywiście zabieramy ze sobą wszystkie potrzebne próbniki kolorów, blatów i uchwytów abyście mogli fizycznie dotknąć i zobaczyć materiały.
Ostatni etap to montaż – zazwyczaj odbywa się w ciągu jednego dnia i na sam koniec mogą już Państwo korzystać ze swoich nowych mebli.
Zapraszamy do kontaktu
+48 604 635 515 ( także WhatsApp )
biuro@mebloline.pl